ART / Oil paintings / Frida nyquist 12071015

nr 1207 1015

Frida Nyquist

Frida Nyquist. "Deep talk", 2018. Signed, dated -18. Akryl på duk, 60x50 cm,

Frida Nyquist. "Deep talk", 2018. Signerad, daterad -18. Akryl på duk, 60x50 cm

2000

Monday September 24 2018
at 18:58:55

  • Thema-auction
  • Sep 24

A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes

Read more about A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes